Atölye Kayıtlarımız Devam Ediyor.

Oyun ve Tiyatro Akademisi MEB onaylı sertifika programını uygulamaya başladı. Ankara'da altı yıldan beri çalışmalarını yürüten kurumumuz seçkin ve deneyimli eğitmen kadrosuyla alana ilgi duyan herkese hizmet vermeye devam ediyor.

Oyun ve Tiyatro Akademisi, Milli Eğitim Bakanlığı'nın sertifika programına ek olarak Türkiye'de ilk kez Oyun ve Tiyatro Pedagojisi öğreten bir kurum olarak oyun ve tiyatro pedagogu yetiştirmektedir.

MEB onaylı sertifika programı toplam olarak altı aşamadan oluşmaktadır. Projeler alanında uzman olan akademisyenlerin denetiminde tamamlanacaktır.

Kurumumuz bünyesinde başlatılan eğiticilerin eğitimi atölyesi ise alanda oluşan kafa karışıklıklarına, kavram kargaşasına, ithal oyun ve alıştırmaların alanda yarattığı karmaşaya kendi ülkemizin oyun ve dramatik geleneğine yaslanarak çözüm bulmayı hedeflemektedir.

Adres: Cinnah Caddesi 31A/4 Çankaya / Ankara
Telefon: 05053344963
Web : www.oytad.com  Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir купить справку в бассейнкак правильно маскировать прыщиуслуги seo